Co to jest Pomi-T®

Pomi-T ® jest suplementem diety składającym się z czterech wysokiej jakości składników naturalnego pochodzenia z różnych kategorii: owoców, warzyw, ziół I przypraw, umieszczone w roślinnej kapsułce, wygodnej do codziennego stosowania w celu uzupełnienia zróżnicowanej i zdrowej diety w naturalne polifenole roślinne.

Pomi-T ® testowany i oceniony był w BADANIACH KLINICZNYCH II fazy, randomizowanych z zastosowaniem podwójnie ślepej próby, z udziałem 203 meżczyzn z rakiem prostaty. Wyłączną międzynarodziwą licencję na Pomi-T posiada szwajcarska firma farmaceutyczna Helsinn Integrative Care należąca do grupy Helsinn Healthcare S.A. – ŚWIATOWEGO LIDERA z 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie leczenia onkologicznego, a produkowany jest we Włoszech przez Labomar srl. wg norm i przepisów UE.

Pomi-T ® składa się wyłącznie z składników, które zostały sprawdzone pod względem autentyczności i czystości. Pomi-T ® jest całkowicie naturalny, bez barwników, aromatu, cukru, środków konserwujących, wypełniających lub chelatujących.

W przeciwieństwie do wielu innych producentów suplementów żywnościowych, producenci Pomi-T ® używają tylko w pełni kontrolowanych, jakościowych składników i przeprowadzają własne analizy laboratoryjne każdego składnika w celu zapewnienia, że są czyste i wolne od zanieczyszczeń. (zobacz film)

Pomi-T ® nie jest lekiem, więc nie ma określonego dawkowania i jest traktowany jako uzupełnienie zdrowej i zrównoważonej diety.

Dzienne spożycie zależy więc od tego, jakie produkty spożywane były w ciągu dnia.

Przykładowo w dniu spożycia dużej ilości ciemnozielonych warzyw, jagód, owoców i herbaty, wystarczy wziąć jedną kapsukę Pomi-T ®, a przy jednostronnej diecie, należy uzupełnić spożycie polifenoli i spożyć 2-3 kapsułki Pomi-T ® dziennie.

Mężczyźni, którzy uczestniczyli w badaniu klinicznym Pomi-T ®, przyjmowali dwie kapsułki dziennie.

Zawartość jednej kapsułki Pomi-T®

Brokuły

(Brassica oleracea L.)
kwiaty i łodygi

150 mg

Granat

(Punica granatum L.)
cały owoc

150 mg

Kurkuma

(Curcuma Longa L.)
kłącza

150 mg

Zielona herbata

(Camellia Sinesis L.) wyciąg  (5: 1) wynosi 30 mg, co odpowiada 150 mg suchej herbaty z zawartością 2,4 mg kofeiny

Kapsułka roślinna

żelowa (hydroksypropylometylo-
celuloza), skrobia kukurydziana

Zalecane spożycie

Spożywając 2 kapsułki Pomi-T ® dziennie, możesz włączyć źródło naturalnych polifenoli do swojego planu żywieniowego jako część zdrowej i zbilansowanej diety. Opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarczy na jeden miesiąc.